W końcu, nadszedł ten dzień. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, a nawet więcej, żeby rozpoczęta dziś kampania zakończyła się sukcesem! Ale przede wszystkim potrzebujemy Waszej pomocy. Jeśli podoba Wam się GetWired, wesprzyjcie nas dzieląc się naszą pracą z innymi!

#2 Kampania ruszyła!

Dlaczego powstało GetWired

Każdego roku coraz więcej osób zaczyna interesować się tematyką inteligentnego domu. Rynek automatyki budynkowej rozkwita tak jak i liczne internetowe społeczności pracujące nad różnymi otwartymi projektami w tematyce smart home. Wśród tej obfitości znaleźliśmy jednak pewną pustkę. Znaczna większość rozwiązań open source, czy też niedrogich rozwiązań komercyjnych, skupia się na urządzeniach z transmisją bezprzewodową. Główny nacisk kładzie się na przystępność, przenośność i łatwość instalacji. Z kolei znaczna większość rozwiązań przewodowych jest dostępna jako ekskluzywne, wysoko wycenione usługi świadczone przez wysoko wyspecjalizowane firmy.

Cóż, ta pustka okazała się dla nas na tyle nieznośna, że postanowiliśmy poświęcić swój czas, by ją wypełnić. Czym? Oczywiście otwartym, przewodowym systemem automatyki domowej odpowiednim dla hobbistów i majsterkowiczów pasjonujących się tematem inteligentnych domów. I oczywiście, nie spodziewamy się, że czeka nas tsunami zainteresowania naszym projektem, jak to jest przy okazji rozwiązań bezprzewodowych. Wierzymy jednak głęboko, że będzie Was wystarczająco wielu, żeby projekt GetWired okazał się wart naszego wysiłku.

W porządku, jeszcze tylko kilka ogłoszeń.

FAQ

Prosimy o śmiałe zadawanie pytań. Będziemy starali się odpowieadać jak najszybciej. Planujemy również zebrać najczęściej pojawiające się kwestie i opublikować je w formie FAQ w ramach jednej z aktualizacji projektowych.

Aktualizacje

Choć zaplanowaliśmy całą listę aktualizacji, jest całkowicie możliwe, że pominęliśmy jakiś interesujący temat, nieoczywisty dla obserwatorów z zewnątrz. W końcu nie każdy spędził ostatnie kilka lat na rozwijaniu GetWired… Jeśli jest coś co powinniśmy dokładniej omówić, proszę, dajcie nam znać.

To by było na tyle. Dziękuję za dobrnięcie do końca i do zobaczenia wkrótce. Tymczasem, zachowajcie spokój i dajcie grosza na GetWired. 😉

Przejdź na stronę kampanii

 

Wszystkie dotąd opublikowane wpisy o kampanii: