obrazek wpisu

 

Ostatnio sporo się u nas dzieje. Już nie raz przekonaliśmy się, że wdrożenie nowej idei w życie, od pomysłu, przez projekt, aż po realizację, wymaga wyjątkowo dużych nakładów wysiłku i determinacji. Wysiłek i determinacja, które włożyliśmy w rozwój naszej wizji przewodowego systemu automatyki domowej skierowanego do entuzjastów nowych technologii, właśnie zaczyna nabierać kształtu.

Od dłuższego już czasu wraz z amerykańskim portalem crowdfundingowym Crowd Supply przygotowujemy kampanię finansowania społecznościowego mającą na celu wypromowanie naszego projektu, który otrzymał w związku z tym nową nazwę – GetWired. Czeka nas jeszcze sporo pracy, a jej celem będzie dostarczenie opracowanych przez nas urządzeń do wszystkich osób zainteresowanych finansowym wsparciem naszego rozwoju. Każdy, kto będzie chciał udzielić nam wsparcia, otrzyma do wyboru kilka opcji zróżnicowanych pod względem wysokości wpłaty oraz gratyfikacji, którą otrzyma w zamian.

Cel jest ambitny i do jego realizacji potrzeba nam każdego wsparcia, które możemy uzyskać, a bardzo ważne jest też wsparcie medialne. Drogi czytelniku, jeśli więc nawet nie jesteś zainteresowany udzieleniem nam bezpośredniego wsparcia finansowego w nadchodzącej kampanii, zastanów się czy mógłbyś nam pomóc w inny sposób, np. podając dalej nasze posty w mediach społecznościowych lub przekazując nam kontakt do osób, które mogłyby nas w jakikolwiek sposób wesprzeć. Zapraszamy do współpracy wszystkich przyjaciół jak również nieznajomych, którzy dobrze nam życzą. A życzyć dobrze powinien nam każdy, kto chciałby, aby światło dzienne ujrzał otwarty*, przewodowy system automatyki domowej, przeznaczony do samodzielnego montażu, zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Wszystkich zainteresowanych śledzeniem zbliżającej się kampanii zapraszam do regularnych odwiedzin na naszej stronie internetowej, profilu na fb, a także zapisania się do listy mailingowej, co możliwe jest na stronie <Coming Soon> naszej kampanii.

* Open source hardware&software, kompatybilność z szeroką gamą kontrolerów automatyki domowej, jak Domoticz, Home Assistant.

Wszystkie dotąd opublikowane wpisy o kampanii: