1. Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Domatic Jakub Kazibudzki
ul. Zwycięska 20A/109
53-033 Wrocław
e-mail: kontakt@domatic.org
telefon: 604 708 385

  1. Poprzez formularze kontaktowe, a także usługę Formularza Google, zbieramy dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Dane te są zbierane na potrzeby zapewnienia obsługi klienta, nie są jednak wykorzystywane w celach marketingowych. Dane te są przechowywane przez czas nieokreślony z uwzględnieniem prawa do ich usunięcia.
  2. Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu. Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie adresu email (tak zwany hash) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia, czy komentujący jej używa. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza obrazek profilowy komentującego jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.
  3. Niniejsza strona internetowa stosuje narzędzia analityczne w postaci usługi Google Analytics. W przypadku sprzeciwu wobec udostępniania swoich danych w tej usłudze prosimy o zmianę ustawień przeglądarki.
  4. Polityka prywatności odnosząca się do usług firmy Google znajduje się pod linkiem: https://policies.google.com/privacy.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych.